NAJBARDZIEJ OTWARTY NA NOWOŚCI SKLEP EROTYCZNY W POLSCE

Powstaliśmy, aby sprawić wam przyjemność!

Hicky to zupełnie nowa jakość na polskim rynku sklepów erotycznych. Projektując oprawę graficzną dla naszego sklepu chcieliśmy odejść od stereotypu sex shopu jako miejsca wulgarnego, wprawiającego w zakłopotanie przeciętnego klienta.

Nasza oferta skierowana jest do osób o każdej orientacji seksualnej, każdej płci, w każdym wieku (18+) oraz o przeróżnych upodobaniach seksualnych.

 Hicky.pl to butik erotyczny, mając na celu satysfakcję naszych klientów oferujemy produkty starannie wyselekcjonowanych producentów, w naszej ofercie znajdziecie starannie zaprojektowane o przepięknym wyglądzie gadżety i zabawki, akcesoria oraz drogerię dla kobiet, mężczyzn oraz par.

Gwarantujemy 100% dyskrecji, po paczkach nie można poznać zawartości, oferujemy również dogodne sposoby dostawy zapewniające dyskrecję.

 Ponad 90 % asortymentu posiadamy w naszym magazynie przez co jesteśmy w stanie wysłać zamówienie w ciągu 24h. Nasz sklep cieszy się z zaufania klientów, którzy wracają do nas regularnie. Regularnie powiększamy naszą ofertę, aby każdy nasz klient znalazł wyjątkowy produkt dla siebie.